Kraina Smoków Sha'aird Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Szybkie Menu   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Plaża
Autor Wiadomość
Schame 

Rasa Smoka: tęczowo-biały
Specjalizacja: złodziej
Str: 15 (6)
Sta: 10 (5)
Agi: 30 (6)
Int: 13 (4)
HP: 685 (274)
Mana: 240 (120)
Kond: 225 (113)
Def: 25 (17)
MagDef: 29 (18)
Spi: 12 (4)
Choroby: głód
Inne postacie: Ganqou, Perseusz
PC: 23
Wysłany: 2020-08-08, 13:05   
   Czary/Techniki Walk: Cienisty Sierp, Przywołanie Łamacza Zaklęć, Riposta, Cios w Plecy, Smok Stali

- Przez lata byłem... więźniem. - Powiedział Wąż. - Przez cały czas obwiniałem Narakę o swój los, ale czasem należy odsunąć na bok osobiste uprzedzenia i spojrzeć prawdzie w oczy. A prawda jest taka, że Naraka nie chce wojny. Widziałem światy, którymi rządzi i panuje w nich pokój i dobrobyt. Ale jeżeli ktoś ośmiela się jej sprzeciwiać, sprowadza na siebie nieszczęście, którego nie jest w stanie sobie wyobrazić.

Wąż popatrzył na Rev i uśmiechnął się lekko.
Dlatego Nuanda jest problemem. Stawiają ślepy op[ór, są gotowi poświęcić niezliczone istnienia, by doprowadzić do upadku Naraki, co doprowadzi do totalnego chaosu i anarchii. Czy zatem można się dziwić, że Królowa podjęła odpowiednie środki, by temu zapobiec? Odpowiedziała na atak na własne życie.
Ślepia węża zamigotały.
- Jestem Oryk Teropi. Jestem skromnym sługą i Czarownikiem, choć jeszcze do niedawna byłem nikim. Ale przyjaciele Naraki ofiarowali mi wspaniałą moc i uniewinnili mnie z moich win. W zamian za pomoc pragnę zrobić z moją nową mocą coś dobrego. To moc, która z wojownika potrafi zrobić dziecko, a z trędowatego zdrowego. Ptrafię wymazywać błędy i usuwać bolesną przeszłość.Potrafię też przywrócić to, co utracone...
Przekrzywił łebek.
- Wiem kim jesteś. - Powiedział wąż. - Ty też doświadczyłaś dobroci Naraki. Wiem, że widziałaś też na własne oczy jej okrucieństwo, ale miękki władca nie zdoła zaprowadzić porządku. Dlatego musicie wybrać: podążycie za Naraką, która zaprowadziła porządek w świecie porzuconym przez Stwórcę, czy będziecie podążać ślepo za srebrnym smokiem z kompleksem niewolnika, który poświeci was wszystkich, byle poczuć się wolnym. Tymczasem przywódca Nuandy praktycznie rządzi całym Sha'aird i decyduje o losie nas wszystkich i mieszając nas w niepotrzebną woję, ale to Narakę nazywa tyranem...

Ostatecznie spojrzał na Dracarta.
- Wiem, że nie zdołam przekonać was o szczerości moich intencji mówiąc do was ustami metalowego węża. Dlatego jestem gotów spotkać się na neutralnym gruncie. Sami wyznaczcie dogodne miejsce, a zjawię się. Ponieważ nie jestem waszym wrogiem, tak samo jak Nuanda nie jest waszym przyjacielem...

Na słowa Dracarta oczy węża otworzyły sie szeroko. Nawet Teharoth popatrzył na smoka zaskoczony, jakby nie spodziewając się, że Dracart będzie tym, który stanowczo stanie w obronie Zhilanga.
Kijanko tymczasem popatrzył a Dracarta zlękniony całą sytuacją. Jednak na słowa czarnego, mocne i stanowcze, nabrał otuchy i popatrzył na maga zniszczenia z ufnością, niemal wdzięcznością.
Pokiwał łebkiem.
Nagle bańka zniknęła i Dracart mógł bez trudu sięgnąć amuletu.
Gdy jego szpony dotknęły srebrnego łańcuszka, mógł poczuć przepływającą po nim magie. Jeżeli smok chwycił łańcuszek, by go zerwać, ujrzał, jak szpon zmienia kształt, na dawny, znajomy, pokryty ebonem.
Wąż patrzył wciąż w oczy Dracarta.
- Jedyne, czego pragnę, to moc przywracającą to, co utracone. Moc, na której ty również mógłbyś zyskać.

Nira 

Rasa Smoka: Czarno-srebrny
Specjalizacja: Mag śmierci
Str: 15 (+5)
Sta: 6 (+3)
Agi: 20 (+10)
Int: 26 (+1 ras, + 15)
HP: 565
Mana: 220
Kond: 150
Def: 10
MagDef: 24 (+10 kirys, + 4 za Hiersirnus)
Spi: 10 (+7)
Choroby: brak krążenia
PC: 150
Wysłany: 2020-08-08, 18:05   
   Czary/Techniki Walk: Strzała z kości, klatka z kości, ożywienie szkieletu, kościana gwiazda

Czarna smoczyca przewróciła oczami, słysząc kolejną_łzawą_historię z Naraką w tle.
Wysłuchała w milczeniu wywodu do końca, co chwila spoglądając to na Rev, to na wisior. Wciąż z takim samym amuletem biegał gdzieś Pożeracz, Matuzalem i nie wiadomo kto jeszcze.
- Twoje amulety spowodowały śmierć wielu w mieście, a i dla nas są zagrożeniem, sam wiesz -Pożeracz i nie tylko... to nie do końca 'coś dobrego' - prychnęła. Im więcej opowieści słyszała, tym bardziej miała odczucie, że w tej walce nie ma dobrej strony. Będzie tylko bardziej korzystna, dla niej.
- Trudno będzie nam się gdziekolwiek umawiać, skoro polują na nas TWOJE marionetki... Chyba, że okażesz nam w jakiś sposób swoje dobre intencje...
Gdy Dracart złapał za wisior, zaciekawiona podeszła bliżej, patrząc co się stanie.

Revenge 

Rasa Smoka: Diamentowy
Specjalizacja: Wojownik
Str: 24
Sta: 5
Agi: 15
Int: 10
HP: 600
Mana: 150?
Def: 15
MagDef: 15
Spi: 5
Wysłany: 2020-08-08, 19:35   
   Czary/Techniki Walk: Gromowy Błysk, Wietrzny Unik, Srebrzyste Szpony, Bojowy Ryk

Elfka pochyliła się znad demoniego łapska. Czarno-niebieskie włosy falowały na wietrze.
- Nie przypominam sobie, żebyśmy się spotkali. Poza tym, nie byłam zbyt popularną postacią w życiu i planach Naraki? - powiedziała głośno, skrobiąc się ręką pomiędzy piersiami. Po wielkiej bliźnie.
avek

Schame 

Wysłany: 2020-09-28, 00:36   
   Czary/Techniki Walk: Cienisty Sierp, Przywołanie Łamacza Zaklęć, Riposta, Cios w Plecy, Smok Stali

- Ludzie umierają i będą umierać. - Powiedział wąż. - Gdy miasto znika z powierzchni ziemi, to prawdziwa tragedia. Dopóki grozi nam wojna z Naraką, taka opcja zawsze nam grozi. Dlatego właśnie zamierzam poddać Sha'aid. Nie możemy z nią wygrać. Dlatego lepiej od razu złożyć broń. Ale Nuanda tego nie rozumie. Oni zabiją nas wszystkich...

Szpony Dracarta chwyciły za amulet i jego łapa nagle odzyskała wygląd sprzed śmierci. Ta chwila sprawiła, że Dracart nie zgniótł amuletu od razu, zawahał się na krótką chwilę...
Światło rozbłysnęło, gdy z oczu węża wystrzeliło zaklęcie. Zhilanga oraz Dracarta ogarnęła mlecznobiała aura pełna iskier...
Światło na krótką chwilę oślepiło Nirę i Revenge. Szybko jednak doszły do siebie, a czar ustał tak nagle jak się pojawił.
Na piasku, w miejscu, w którym przed chwilą siedzieli Zhilang oraz Dracarta, pojawiły się dwa smocze jaja...

- Z takimi jak Dracart trzeba jednak postępować jak z psami...
Amulet węża wisiał w powietrzu, jego oczy migotały szmaragdowym blaskiem. Nagle srebrzysta ozdoba pękła i znajdujący się wewnątrz pasożyt zaczął rosnąć, nabierać kształtów. Szybko rosnąca masa zaczęła kształtować się w łeb, ręce, nogi i skrzydła. Zaczęła pokrywać się ciemną, lśniąca skórą, czerwonawym futrem i takimi piórami.
Z łba, który zaczął nabierać małpiego wyglądu, wyrosły długie, złote, zakrzywione rogi. Na szyi pojawił się srebrny amulet w kształcie róży. Złote kopyta zapadły się w piasku.

Monstrum nie było tak masywne jak Teharoth, ale gabaryty wciąż pozwalały mu stawać w szranki ze smokiem.
Istota wypuściła powietrze powoli przez szerokie nozdrza. Uniósł powoli łeb i otworzył miodowożółte ślepia, które utkwił w dwóch smoczycach.

Oryk Teropi (Klik):
HP: ?/?

Nira:
HP: 565/565

Revenge:
HP: 600/600

Dracart, Zhilang: (Przemiana 1/3)

Nira 

Wysłany: 2020-09-29, 08:11   
   Czary/Techniki Walk: Strzała z kości, klatka z kości, ożywienie szkieletu, kościana gwiazda

Potrząsnęła łbem, gdy jej wzrok dochodził do siebie po nagłym rozbłysku.
Jęknęła przeciągle, gdy dojrzała jaja na piasku.
- Może powinnam się zgłosić do odmładzania, jeśli masz takie zdolności, zarobiłbyś na tym... - uśmieszek jednak spełzł jej z pyska, gdy zobaczyła nową formę ich rozmówcy.
Przygotowała się do ewentualnego uniku i zrobiła kilka kroków w kierunku Tehatortha. Tym razem nie były same i liczyła, że demon na coś się przyda.
- Ekhm... Miło poznać na żywo - spojrzała w żółte oczy Oryka.

Revenge 

Rasa Smoka: Diamentowy
Specjalizacja: Wojownik
Str: 24
Sta: 5
Agi: 15
Int: 10
HP: 600
Mana: 150?
Def: 15
MagDef: 15
Spi: 5
Wysłany: 2020-09-29, 09:18   
   Czary/Techniki Walk: Gromowy Błysk, Wietrzny Unik, Srebrzyste Szpony, Bojowy Ryk

Z sykiem zasłoniła dłońmi oczy od nagłego blasku. Gdy światło minęło, nieśmiało spojrzała zza kurtyny palców. Futrzasty, latający smokomalpiszon.
Przynajmniej lepiej wygląda niż Teharoth.
zerknęła na demona i skryła się we wnętrzu jego łapy.
- Nie zamierzamy z tobą walczyć. Wolimy porozmawiać i dojść do porozumienia. - powiedziała wojowniczka. Wybitnie nie miała ochoty się znowu prać po pyskach. A poza tym, chciała ugrać czas...
avek

Schame 

Wysłany: 2020-10-04, 14:27   

Oryk zaśmiał się pogodnie na słowa Niry.
- Żadne odmładzanie ci nie potrzebne, wyglądasz wspaniale skarbie! - Rzucił puszczając Nirze oczko. - Daj znać

Popatrzył na Rev.
- Miło mi to słyszeć, ja też nie szukam zwady. - Dodał. - Narobiłem niezłego ambarasu i czas zrobić porządek. Dlatego po prostu pójdę w swoją stronę. Zabiorę tylko to, co moje...
Zrobił krok w kierunku jaj i sięgnął po nie. Zawahał się, gdy usłyszał groźne warknięcie.

Teharoth łypał na Oryka marszcząc nos. Ostatecznie opuścił łapę, na której siedziała Rev.
- Wybacz, ale obowiązki wzywają... - Mruknął demon. - Czas pokazać temu przybłędzie, gdzie jego miejsce.

Złotooki skrzywił się.
- Nie jestem przybłędą. - Zaprotestował. - Sha'aird to mój dom i zrobiłem dla tego świata więcej niż ty kiedykolwiek zrobisz. Ale jeśli chcecie mnie powstrzymać, proszę bardzo.
Wyciągnął łapę, w której pojawił się pocisk, przypominający słoneczny blask zamknięty w kuli. Potem łapę z zaklęciem wycelował w kierunku jaja z Zhilangiem.
- Ale jeśli nie mogę zabrać tego jaja... to po prostu je zniszczę... Masz ochotę sprawdzić, który z nas jest szybszy?
Teharoth zawahał się, uniósł jedną brew i popatrzył najpierw na Rev, potem na Nirę.

Nira 

Wysłany: 2020-10-05, 22:07   

Na słowa Oryka uśmiechnęła się delikatnie. Póki sobie śmieszkuje to nie powinni zacząć skakać sobie do gardeł.
Już miała ochotę przysiąść na tyłku i wdać się w pogawędkę, gdy Teharoth warknął na czarownika.
- Ejjjj, mieliśmy się nie tłuc! - czarna zawyła jakby właśnie upuściła lizaka do mrowiska. Nie miała ochoty wpychać się między dwóch przypakowanych kolesi.
- Oryku, powiedz proszę... - zaczęła. Zrobiła przerwę, jakby chcąc się upewnić czy ktokolwiek jej słucha, czy jednak rozwiązanie siłowe okazało się bardziej kuszące.
- Powiedz jak to wszystko wygląda z Twojej perspektywy - przekrzywiła łeb - ilekroć spotkałam kogoś 'od Naraki' to musiałam albo go zabić, albo uciekać. Sądzisz, że oszczędzi Sha-aird, jeśli wydasz jej członków Nuandy? - spojrzała w jego żółte ślepia.

Odpowiedz do tematu