Kraina Smoków Sha'aird Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Szybkie Menu   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Soltheim
2014-09-01, 21:30
Tworzenie postaci
Autor Wiadomość
Soltheim 

Wysłany: 2014-09-01, 21:30   Tworzenie postaci

Witaj strudzony podróżniku na tych dzikich ziemiach, wiedz jednak, że te surowe i piękne krainy to dom setek istot pośród których najprzedniejsze są skrzydlate gady. Znasz ich miano, Darastrix – Smoki. żyją tu od wielu wieków lecz ich era przeminęła dawno temu, to cienie minionej chwały lecz wciąż śmiertelnie groźne, wciąż przerażające a zarazem majestatyczne w swej istocie.

Jak je rozpoznać pytasz? Cóż, są niezwykle charakterystyczne, wręcz nie sposób je pomylić z jakąkolwiek inną istotą w Sha’aird. Jednak jeżeli chcesz przeżyć na ich ziemiach, musisz dowiedzieć się o nich więcej, o siłach i słabościach, wadach i zaletach. Jeśli masz trochę czasu to chodź ze mną a opowiem ci o tych niezwykłych istotach.

Dobrze, wiesz już o nich co nieco, jednak jest o jeno kropla morzu potrzeb, każdy smok posiada określony kolor łusek, piór lub futra – to ich znak rozpoznawczy, przedstawienie rasy do której przynależą. Koloryt tych istot jest niezwykle szeroki, od oślepiającej bieli, przez czerwień upuszczonej krwi, po kuszący blask monet, jeśli tylko chcesz, mogę opowiedzieć ci więcej o rasach smoków zamieszkujących ziemie Sha’aird.

Musisz również pamiętać, że są zróżnicowane, nie tylko ze względu na kolor swych łusek, piór czy futra – zwracaj uwagę na szczegóły, na ich wzrost, gabaryty, sylwetkę a nawet grubość łusek, na ich atrybuty. Nie ma nic gorszego niż nie wiedzieć z kim ma się do czynienia i nie mówię tu o gatunku, a o predyspozycjach. Smoki są pod tym względem podobne do ludzi, są wielozadaniowe, znajdziesz wśród nich wojowników, złodziei, magów czy nawet skrytobójców. To ich główne specjalizacje lecz wiedz, że nie znajdziesz drugiego takiego samego smoka.

Legendy głoszą, że smoki u zarania dziejów nie były ograniczone przez swoje ciała. Mogły przybierać dowolną formę. Nie wiem ile w tym prawdy, ale od niedawna dochodzą do mnie słuchy o smokach w ukrywających się w [url=]innych[/url] postaciach. Być może w tej historii jest ziarno prawdy.

Zatem znasz już same podstawy, dobrze więc. Dalej musisz szukać informacji na własną rękę, są rzeczy niezbadane na tym świecie a ja mam już swoje lata. Uważaj na siebie i szerokiej drogi!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi