Kraina Smoków Sha'aird Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Szybkie Menu   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Roztaj Kruka, część druga
Autor Wiadomość
Schame 

Rasa Smoka: tęczowo-biały
Specjalizacja: złodziej
Str: 15 (6)
Sta: 10 (5)
Agi: 30 (6)
Int: 13 (4)
HP: 685 (274)
Mana: 240 (120)
Kond: 225 (113)
Def: 25 (17)
MagDef: 29 (18)
Spi: 12 (4)
Choroby: głód
Inne postacie: Ganqou, Perseusz
PC: 23
Wysłany: 2016-02-28, 22:35   
   Czary/Techniki Walk: Cienisty Sierp, Przywołanie Łamacza Zaklęć, Riposta, Cios w Plecy, Smok Stali

Mężczyzna spochmurniał wyraźnie i splótł ręce za plecami.
- Wiesz, która to była lecznica? - Zagadnął poważnie. Potem zwrócił się do Lou. - Twoim zadaniem jest ją odszukać. Dyskretnie. A jeśli zdołasz, wyciągnij ją stamtąd.
Lou ukłoniła się zgrabnie.
Mężczyzna westchnął i popatrzył na ciebie.
- Domyślam się, że znalazłeś ją i przyprowadziłeś domnie? - Zapytał. - Chciałbym ci okazać więcej entuzjazmu i przyjaźni, ale to fatalny moment na oddawanie honorów bohaterom. Masz jednak moją osobistą wdzięczność. Wniosłeś z powrotem do mojego życia blask, który wydawało mi się, że już zgasł. Dziękuje ci...
- To smok. - Odezwała się nagle Marta.
Gubernator uniósł brwi i popatrzył na nią uważnie.
- Co ty mówisz, dziecko? - Zdziwił się wyraźnie.
Marta przekręciła główkę i popatrzyła na ciebie olbrzymimi oczami.
- To smok, sama widziałam... - Powiedziała cicho.
Gubernator popatrzył najpierw na ciebie, potem na Lounę. Dziewczyna założyła kapelusz na głowę.
- Smok? Głupiaś, maleńka. To całkiem niedorzeczne. - Powiedziała z lekkim uśmiechem.
Potem popatrzyła na ciebie. Zobaczyłeś kątem oka, jak jej dłoń wędruje w kierunku rękojeści szabli.
- Prawda? - Zapytałą cię wprost.

Dracart

Rasa Smoka: Demoniczny Smok
Specjalizacja: Mag Zniszczenia/Ognia
Str: 30 (17)
Sta: 25 (6)
Agi: 20 (15)
Int: 50 (38)
HP: 1230 (433)
Mana: 615 (420)
Kond: 260 (125)
Def: 20 (8)
MagDef: 25 (25)
Spi: 32 (11)
PC: 101
Wysłany: 2016-07-26, 19:32   

Przez chwilę nic nie mówił, myśląc. No długo myślał, no... taką dłuższą chwilę xD
- Po części to prawda. Jestem w posiadaniu pierścienia który pozwala na chwilę przybrać postać smoka. Ale obawiam się, że wyczerpałem zmagazynowaną w nim manę. Będę musiał go ponownie naładować na przestrzeni kolejnych tygodni - wskazał pierścień który przekazała mu Ganqou, najlepsze kłamstwa budowane są w końcu na fragmentach prawdy. Postanowił także dorzucić lekko zniesmaczony wyraz twarzy.
- Przydatne zaklęcie w tych rzadkich, trudnych sytuacjach szkoda tylko, że nie permanentne - dorzucił z lekką dozą uznania dla smoków w głosie.
- Natomiast co do tego gdzie znalazłem Martę... muszę się przyznać, że potyczka z tamtą czarną samicą zaburzyła moją orientację. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że do budynku przylegał cmentarz i było to w biedniejszej dzielnicy.
Mówiąc wzruszył lekko ramionami z nieco przepraszającą minął...

Czary: Ostrze Klęski, Oślepienie, Pocisk Zniszczenia, Trujące Kwiecie, Detonacja, Płonące Zwłoki, Zniszczenie, Ognista Tarcza, Niezwyciężone Słońce

Atrybuty i Zdolności Specjalne:

<><> Karta Postaci <><>
<><> Dracart w formie demona <><>
<><> Dracart w formie smoka <><>

Schame 

Wysłany: 2016-08-02, 14:09   
   Czary/Techniki Walk: Cienisty Sierp, Przywołanie Łamacza Zaklęć, Riposta, Cios w Plecy, Smok Stali

Mówią też, że kłamstwo ma krótkie nogi.
- Niezwykłe! - Rzekł Gubernator. - Taka moc...
- Czy mogę obejrzeć twój pierścień? - Zagadnęła blondynka w kapeluszu. - Myślę, że jestem w stanie go naładować. Lepiej mieć taką rzecz w gotowości, jeżeli w po mieście kręci się smok.

Dracart

Rasa Smoka: Demoniczny Smok
Specjalizacja: Mag Zniszczenia/Ognia
Str: 30 (17)
Sta: 25 (6)
Agi: 20 (15)
Int: 50 (38)
HP: 1230 (433)
Mana: 615 (420)
Kond: 260 (125)
Def: 20 (8)
MagDef: 25 (25)
Spi: 32 (11)
PC: 101
Wysłany: 2016-08-02, 19:10   

Obrócił się minimalnie, zasłaniając pierścień długim, czarnym rękawem swojej szaty przed blondynką, a także zacisnął ukrytą już rękę w pieść na wypadek gdyby mała w porywie dziecięcej naiwności i chęci postawienia na swoim nie ściągnęła mu go z palca... żeby nikt nie ściągną mu go z palca. Na jego twarzy pojawił lekki grymas niezadowolenia.
- I tak powiedziałem wam... ludziom, zbyt dużo. Wysoko cenie sobie tajemnice sztuki magicznej które posiadłem. Pomogłem wam ponad to na co normalnie sobie pozwalam - w jego głosie pojawiła się lekka nuta niesmaku i nawet nie musiał tego udawać.
- Wołałbym żebyśmy przeszli do części gdzie ktoś pokieruje mnie do archiwów, żebym mógł w ciszy i spokoju zdobywać wiedzę w zamian za to co uczyniłem, a ja wam mógł życzyć powodzenia w szukaniu matki Marty - mówiąc to nie schowaną rękę na płasko położył na piersi i lekko się ukłonił.
- Nie zrozumcie mnie źle, po prostu nie ufam bezgranicznie komuś kogo znam ledwie kilka minut i nie jest już niewinnym dzieckiem - posłał słaby uśmiech w stronę Marty.

Czary: Ostrze Klęski, Oślepienie, Pocisk Zniszczenia, Trujące Kwiecie, Detonacja, Płonące Zwłoki, Zniszczenie, Ognista Tarcza, Niezwyciężone Słońce

Atrybuty i Zdolności Specjalne:

<><> Karta Postaci <><>
<><> Dracart w formie demona <><>
<><> Dracart w formie smoka <><>

Schame 

Wysłany: 2016-08-02, 22:30   

Kobieta przestąpiła z nogi na nogę, przyglądając ci się wyraźnie cię oceniając, zadzierając przy tym lekko głowę.
- Cóż, rozumiem... - Odpowiedziała po chwili namysłu, wciąż nie spuszczając z ciebie oczu. - W takim razie czy mogę prosić, abyś opuścił pałac?
- Louna, wystarczy! - Upomniał ją gubernator, marszcząc brwi. Potem popatrzył na ciebie i zrobił przepraszającą minę, załamał teatralnie ręce. - Wybacz jej, nie chcieliśmy cię urazić. Louna bardzo przeżyła to zdarzenie, w końcu do zamachu doszło podczas jej służby, czuje się odpowiedzialna za to, co się stało i dlatego jest bardziej czujna i podejrzliwsza niż zwykle. Z radością udostępnię ci archiwa. Louno, zaprowadź naszego przyjaciela, tylko proszę, bez żadnych incydentów. Muzę dalej pełnić obowiązki gubernatora i nie mam czasu nawet na łzy czy żałobę... Nie dokładaj mi więc dodatkowych zmartwień.
Lou nie odpowiedziała, zdmuchnęła z czoła kosmyk włosów i obóciła się na piętach.
- No chodź, pokażemy ci te nasze archiwa. - Rzuciła za plecy i wyprowadziłą cię z hallu na korytarz.

Tam, do wschodniego, gustownie urządzonego skrzydła, później po szerokich, schodach o rzeźbionych poręczach aż na poddasze.
Wyciągnęła klucze i otworzyła jedne z dużych, ębowych drzwi, wpuszczając do środka świeże powietrze, które poruszyły drobinkami kurzu. Już ze szczytu schodów czułeś zapach stęchlizny i staroci.
Archiwa okazały się czymś w rodzaju biblioteki - długie regały, ułożone w równym rządku jeden za drugim, a na nich pełne stosy ksiąg. Podłogę i woluminy pokrywał kurz, a regały połączone były nićmi pajęczych sieci. Brakowało tu porządnego katalogu, nie byłeś nawet pewien, czy księgi są w ogóle w jakiś sposób uporządkowane czy raczej trafiły na półki w przypadkowej kolejności.
- Miłej zabawy. - Rzuciła tylko Louna.

Odpowiedz do tematu